Kalite ve Mühendislik

Home Kalite ve Mühendislik
DEMKA DÖVME

1987 yılında kurulan firmamız talaşlı imalat, kaynaklı imalat , CNC kesme ve konstrüksiyon makina imalatının yansıra 2006 yılından itibaren Düzce OSB de DEMKA olarak, 9000 m2 alan içerisinde 5000 m2 kapalı alan içerisinde çelik dövme parça imalatına başlamıştır.
Firmamız kalıp tasarımı, kalıp imali, sıcak dövme, tavlama işlemi, talaşlı imalat, makine çelik konstrüksiyonu ve kaynaklı imalatlar ile entegre bir tesistir.

Dövme parçalarımız 0,5 kg ile 90 kg arasında değişmektedir. Bazılarının patenti firmamıza ait olmak üzere Madencilik, Demiryolları, Tarım, Otomotiv, Gemi inşa ve makina sanayiine dövme parça imal etmektedir.
Talaşlı imalatta; Madencilik, Demiryolları, Tarım, Otomotiv, sektörlerine seri olarak yedek parça imalatları yapmaktadır.
Çelik konstrüksiyonda; yıllık üretim kapasitemiz 1200 Ton/yıl dır.
Firmamız, ISO 9001-2015 kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretimini yapmaktadır. Ürünlerin yurtiçi ve
yurtdışı müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Firmamız, dövme tekniğinin sağladığı yüksek mekanik özelliklerdeki ürünlerini, özel makine ve talaşlı imalatlarında müşteri istek ve şartnamelerine göre, rekabetçi fiyat, zamanında teslim ve sürekli geliştirme ilkelerine uygun olarak imal etmeyi taahhüt eder.
Bu çerçevede firmamız, firmanızın tedarikçi listesine girmek istemektedir. Gereği noktasında değerli olurlarınızı rica eder, kıymetli teklif isteklerinizi aşağıda tanımladığımız iletişim adresine göndermenizi rica ederiz.

Whatsapp Destek