Hakkımızda

Home Hakkımızda
DEMKA DÖVME

Firmamız CNC kesme, Çelik konstrüksiyon ve makina imalatları sektörlerinde faaliyetlerine göstermektedir.

Kısa sürede söktürün liderleri arasına girerek, 2006 yılından itibaren Düzce 1’ci OSB de DEMKA DÖVME adıyla 5000 m2 kapalı olmak üzere toplam 9000 m2 içerisinde sıcak çelik dövme parça imalatına başlamıştır.

Firmamız kalıp tasarım ve imalatı, kalıp işleme, sıcak çelik dövme imalatları, tavlama işlemi, talaşlı imalat, kaynaklı makine konsturksiyon imalatları ve çelik konstrüksiyon üretimleri ile entegre bir tesis konumundadır.

Dövme parçalarımız 0,5 kg ile 60 kg arasında değişmektedir. Bazılarının patenti firmamıza ait olmak üzere Madencilik, Demiryolları, Tarım makinaları, Savunma sanayi, Otomotiv, Gemi inşa ve makina sanayiine dövme parçaları imal etmektedir.

Talaşlı imalatta; kendi patentli ürünlerimize ait olan parçaların işlemesi dışında Madencilik, Demiryolları, Tarım, Otomotiv, sektörlerine seri olarak yedek parça imalatları yapmaktadır.
Çelik konstrüksiyonda; yıllık üretim kapasitemiz 2200 Ton/yıl dır.
Firmamız, ISO 9001-2015 kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde üretimlerini yapmaktadır. Ürünlerin yurtiçi ve
Yurtdışı müşterilerimiz tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Firmamız, dövme tekniğinin sağladığı yüksek mekanik özelliklerdeki ürünlerini, özel makine ve talaşlı imalatlarında müşteri istek ve şartnamelerine göre, rekabetçi fiyat, zamanında teslim ve sürekli geliştirme ilkelerine uygun olarak imal etmeyi taahhüt eder.

Whatsapp Destek